Blog > Komentarze do wpisu

To już jest koniec...

Wszystko w życiu się kończy. Wszystko się zmienia. Dlatego to koniec Widelcem po mapie...

A przynajmniej koniec widelca, jakiego znacie ;) Mam nadzieję, że odetchnęliście z ulgą, bo przecież zdążyłam się z niektórymi moimi czytelnikami bardzo polubić. Od dziś blog funkcjonuje pod nowym adresem http://widelcem.blogspot.com.

Zmienia się wygląd, zmienia się ilość postów na głównej stronie, nie zmienia się jedno - podróże. Będzie ich tak wiele jak dotąd, a za nimi będą szły przepisy. Mam nadzieję, że mimo tej przeprowadzki będziecie mi towarzyszyć i pomożecie dotaszczyć kartony do nowego miejsca.

Ponieważ blox zrobił, co mógł by utrudnić mi przeniesienie się na nową platformę, to musiałam wszystkie wpisy dodać od nowa ręcznie. Niestety była jednak rzecz, której nie mogłam ominąć. Komentarze... Wraz z zamknięciem drzwi na bloxie, zostają tu Wasze cudowne komentarze, czasem kontrowersyjne opinie, wskazówki i podpowiedzi.

Jeśli chcecie mi sprawić przyjemność to zajrzyjcie do nowej wersji i skomentujcie te wpisy, które już wypróbowaliście albo te, które zamierzacie. To będzie dla mnie taki prezent do nowego "M". Żegnam się z dzisiejszym widelcem bez żalu, ale z sentymentem. Mam nadzieję, że Widelcem po mapie 2.0 pozwoli mi rozwinąć skrzydła. A Wy tylko na tym skorzystacie!

Obiecuję, parapetówka będzie huczna. Szykujcie się! Wszyscy jesteście zaproszeni, a adres znacie:


widelcem.blogspot.com

piątek, 28 lutego 2014, widelcempomapie
Jeśli czegoś nie rozumiesz, nie wiesz jak zastąpić składnik albo chcesz powiedzieć czy Ci smakowało pisz!

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
mdt75
2014/03/10 08:50:37
a dopiero tu trafiłem

Skontaktuj się ze mną: widelcem@gmail.com

Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są własnością autora. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Durszlak.pl Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top Blogi