Blog > Komentarze do wpisu

Afrykańskie brzuszki pełne cukierków, Kenia odc.3

Mała, przykurzona ręka sięgnęła do mojego plecaka. Dziecięcy mózg zadział szybciej niż się spodziewałam. Na okrągłej, nieco brudnej buźce pojawił się ogromny uśmiech. Minęła sekunda, a w plecaku były już dwie małe łapki i ani jednego cukierka. Dziewczynka patrzyła na mnie tymi ogromnymi, czarnymi oczami, jakby chciała odwrócić mój wzrok od słodyczy, które teraz mocno przyciskała do swojego brzucha.

W każdej podróży największą słabość mam do dzieci. Ciężko mi przejść koło nich obojętne. Myślałam, że najtrudniej było w Wenezueli. Teraz wiem, że szerokość i długość geograficzna nie mają tu znaczenia. Nie ma więc wyjazdu bez cukierków, uśmiechów i biegających koło mnie gromadek. Pierwsze zderzenie z dziecięcą rzeczywistością w Kenii było jednak równie bolesne, jak upadek z Kilimandżaro prosto w paszczę lwa.

Widelcem po mapie wygląda teraz zupełnie inaczej i znajduje się pod innym adresem. Resztę tego wpisu znajdziesz TUTAJ

niedziela, 02 lutego 2014, widelcempomapie
Jeśli czegoś nie rozumiesz, nie wiesz jak zastąpić składnik albo chcesz powiedzieć czy Ci smakowało pisz!

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

Skontaktuj się ze mną: widelcem@gmail.com

Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są własnością autora. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Durszlak.pl Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top Blogi