Blog > Komentarze do wpisu

Co się je w chmurach?

Nie wiem czy i jak często latacie samolotami. Ja przetestowałam już loty krótkie, dalekie, droższe i tańsze. Wniosek jest jeden. W samolocie człowiek się nudzi. Nie ma za bardzo na co patrzeć, nie ma gdzie nóg wyciągnąć, przejść można się jedynie po ciasnym korytarzyku między siedzeniami (a przecież krąży tam też załoga), spać też nie da się cały czas. Gdy się nudzę lubię zjeść. Batonika, kanapkę, nawet obiad, ale czy w chmurach w ogóle jest coś do wsuwania?

Większość długodystansowych lotów ma posiłek wliczony w cenę biletu. W zależności od pory dnia jest to śniadanie, obiad lub kolacja. Na krótkich lotach zdarza się to rzadziej, ale szczególnie nie ma czego żałować. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jedzenie w chmurach było smaczne. Jest zjadliwe, okej, ale ani nie wygląda ani nie smakuje dobrze :)

Widelcem po mapie wygląda teraz zupełnie inaczej i znajduje się pod innym adresem. Resztę tego wpisu znajdziesz TUTAJ

poniedziałek, 06 stycznia 2014, widelcempomapie
Jeśli czegoś nie rozumiesz, nie wiesz jak zastąpić składnik albo chcesz powiedzieć czy Ci smakowało pisz!

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Ewa, *.internetdsl.tpnet.pl
2014/01/25 00:21:57
Leciałaś Dreamlinerem? :D
-
widelcempomapie
2014/01/25 14:03:57
A gdzie tam! :D Takie luksusy to poza moim zasięgiem ;)

Skontaktuj się ze mną: widelcem@gmail.com

Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są własnością autora. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Durszlak.pl Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top Blogi