Blog > Komentarze do wpisu

Masło orzechoweTo kolejny, idealny pomysł na prezent. Masło orzechowe jest chyba amerykańskim wynalazkiem i z takim właśnie polsko-amerykańskim mieszkaniem mi się zawsze będzie kojarzyć. Też z tym, że było jedną z nielicznych rzeczy, które zawsze można było tam znaleźć. Z tym, że ciągle zajadali się nim wszyscy dookoła. Właściwie nie wyobrażam sobie tego mieszkania bez masła orzechowego! W końcu zrobiłam taki słoik orzechowych pyszności samodzielnie. Wy też spróbujcie, a nie pożałujecie. Jest banalne, pyszne i bez niepotrzebnych dodatków. SKŁADNIKI:
- 500 g orzeszków ziemnych obranych, nie solonych

Widelcem po mapie wygląda teraz zupełnie inaczej i znajduje się pod innym adresem. Resztę tego przepisu znajdziesz TUTAJ.

niedziela, 16 grudnia 2012, widelcempomapie
Jeśli czegoś nie rozumiesz, nie wiesz jak zastąpić składnik albo chcesz powiedzieć czy Ci smakowało pisz!

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

Skontaktuj się ze mną: widelcem@gmail.com

Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są własnością autora. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Durszlak.pl Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top Blogi